O spoločnosti

Naša spoločnosť bola založená roku 2013, ale začiatky našej stavebnej činnosti sme začali pred viac ako 10 rokmi, keď sme začali so stavbou oporných múrov a menších stavebných objektov. Postupom času, ako sme získavali skúsenosti a spokojných zákazníkov, sme rozširovali náš vozový park a technické zabezpečenie spoločnosti.

Činnosti

Dnes, sa naša spoločnosť  zameriava na výkopové práce, búracie práce, odvoz a dovoz štrkov, pieskov a prepravu stavebných materiálov. Naša hlavná pracovná činnosť pri realizácii stavebných prác sú oporné múry, prvé založenie stavby až po platňu. S našimi partnermi poskytujeme zastrešenie celej realizácie vašej stavby (taktiež prestavbu bytových jadier), takže nemusíte hľadať remeselníkov na každú činnosť. Naši partneri sú odborníci vo svojom obore, takže každá časť vašej stavby je realizovaná odbornými a vyškolenými pracovníkmi.

bAUTRADE_CINNOST

Firemná stratégia

Cieľom našej spoločnosti BAUTRADE-IN, s.r.o je pomáhať zákazníkom realizovať ich stavebné predstavy a zaistiť  ich maximálnu spokojnosť.  Naša spoločnosť Vám pomôže vyberať efektívne riešenie vašej stavby a tú najlepšiu realizáciu daného stavebného diela.